Obchodní podmínky

Tyto obchodní podmínky upravují vztah mezi prodávajícím a kupujícím. Prodávající si vyhrazuje právo změnit tyto Všeobecné obchodní podmínky bez předchozího upozornění.

 

Prodávajícím je:

Dušan Prachař

IČO: 87184851

Vladislav 88

675 01 Vladislav

Česká Republika

 

Prodávající nemá kamenný obchod. Prodávající není plátcem DPH. Prodávající je zapsán v Živnostenském rejstříku u Městského úřadu Trebíč.

 

Základní ustanovení

Kupující je povinen se před registrací nebo před uskutečněním objednávky seznámit s těmito obchodními podmínkami a souhlasit s nimi bez výhrad. Registrací nebo nákupem v tomto obchodě vyjadřuje souhlas s těmito podmínkami. Vztahy mezi prodávajícím a kupujícím se řídí českým právem a dobrými mravy.

 

Ochrana osobních údajů

Vaše údaje máme zabezpečené a nikomu je nepředáváme, kromě vašich kontaktních údajů, které poskytujeme pouze doručovací společnosti (adresa, telefon), aby vám mohla doručit zboží. Vaše údaje na vaši žádost vymažeme a zrušíme vám účet. Nevymažeme pouze papírové faktury, které obsahují vaše údaje a jsou zákonnou součástí našeho účetnictví.

Pokud jste si to zvolili, pošleme občas na vaši e-mailovou adresu informace o našem zboží či slevách. Máte možnost to kdykoli změnit ve vašem nastavení uživatelského účtu.

 

Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje jsou důvěrné, budou použity pouze k uskutečnění plnění smlouvy s kupujícím a nebudou jinak zveřejněny, poskytnuty třetí osobě apod. s výjimkou situace související s distribucí či platebním stykem týkajícím se objednaného zboží nebo při komunikaci s kupujícím. Osobní údaje, které jsou poskytnuty kupujícím prodávajícímu a za účelem splnění objednávky, jsou shromažďovány, zpracovávány a uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Kupující dává prodávajícímu svůj souhlas ke shromažďování a zpracování těchto osobních údajů pro účely splnění předmětu uzavírané kupní smlouvy, a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kupující má právo přístupu ke svým osobním údajům a právo na jejich opravu včetně dalších zákonných práv k těmto údajům.

 

Odstoupení od smlouvy

Kupující má právo v souladu § 53 odst. 7 obč. z. odstoupit od smlouvy ve lhůtě 14 dní od převzetí zboží, pokud byla smlouva uzavřena pomocí prostředků komunikace na dálku. Rozhodne-li se spotřebitel využít tohoto práva, musí odstoupení od smlouvy doručit prodávajícímu nejpozději do 14. dne od převzetí věci.

Zboží je kupující spotřebitel povinen vrátit úplné, s kompletní dokumentací, nepoškozené, čisté, pokud možno včetně originálního obalu, ve stavu a hodnotě, v jakém zboží převzal. V případě, že bude vrácené zboží nekompletní či poškozené, může prodávající vrácenou kupní cenu snížit o tomu odpovídající částku (v souladu s § 458 odst. 1 obč. z.). Peníze za vrácené zboží budou kupujícímu spotřebiteli vráceny do 30 dnů od účinnosti odstoupení od smlouvy kupujícího.

Cenu za dopravu při vrácení zboží hradí kupující.

 

Platební podmínky a ceny

Kupující má možnost zaplatit prodávajícímu za objednané zboží:

1. Předem převodem na bankovní účet z České Republiky.

2. Na dobírku s Českou poštou při doručení v České republice.

3. Předem převodem na bankovní účet ze zemí EU mimo CZ.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

 

Platba v hotovosti při osobním převzetí zboží není možná.

 

Množství a rozměry zboží

S ohledem na drobné váhové odchylky jednotlivých kusů zboží je počet kusů v balení uváděn s těmito tolerancemi:

- u kroužků s vnitřním průměrem menším než 4 mm s tolerancí +/- 10%.

- u ostatního zboží s tolerancí +/- 5%.

Rozměry jsou udávány s tolerancí +/- 5%.

Může se Vám tedy stát, že v některém balíčku najdete 105 kroužků, stejně jako v jiném najdete 95 kroužků. Je to dáno technologií výroby kroužků, kdy každý jeden kroužek váží trošku jinak a my používáme k balení kroužků počítací váhu.

 

Barvy zboží

Barevné provedení kroužků může být v různých objednávkách odlišné. Nedokážeme zaručit shodnost právě prodávaných odstínů s odstíny z minulých objednávek. Barevné odchylky jsou i mezi jednotlivými velikostmi kroužků.

Barevné odchylky jednotlivých kroužků stejné velikosti v jednom balení jsou vlastností kroužků a jsou dány technologií výroby. Jinými slovy se mohou v jednom balení kroužků nacházet kroužky s odchylkami barev (např. světlejší, tmavší, sytější, ...).

 

Dodací podmínky

Prodávající odešle nejpozději do 7 dnů po připsání platby na svůj účet nebo po přijetí objednávky s platbou na dobírku objednané zboží kupujícímu na jím uvedenou adresu prostřednictvím služeb české pošty a to formou doporučené zásilky České pošty nebo obdobně po dohodě. Kupující a prodávající se mohou dohodnout na libovolném způsobu dodání. Prodávající si vyhrazuje právo prodloužit dobu odeslání zásilky z důvodů, které oznámí viditelně na titulní straně obchodu (např. dovolená, nemoc).

Při nevyzvednutí zásilky je povinen objednatel uhradit prodávajícímu vzniklé náklady na dopravu.

 

Záruční podmínky, vaše práva

Záruka se vztahuje na:

 - mechanické vlastnosti výrobku

 - barevnou povrchovou úpravu výrobku

Nevztahuje se na:

 - mechanické poškození při manipulaci s výrobkem

 - běžné opotřebení výrobku

 - neodborné použití výrobku

Záruční podmínky na zboží se řídí platnými právními předpisy ČR. Jako záruční list slouží nákupní doklad (faktura). Záruka činí 24 měsíců. Reklamaci lze uplatnit písemnou formou na adrese prodávajícího (zde). Vaši reklamaci jsme povinni vyřešit do 30 dnů od uplatnění reklamace, o čemž Vás budeme informovat.

 V případě jakýchkoli problémů nebo nespokojenosti s naším zbožím nebo vyřízením objednávky nás kontaktujte zde a dohodneme se na řešení. Máte mimo jiné právo do 14 dní odstoupit od kupní smlouvy, řešit s námi spory soudně i mimosoudně. Informace o vašich právech najdete na webu české obchodní inspekce www.coi.cz v sekci pro spotřebitele.

 

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce Ústřední inspektorát - oddělení ADR, Štěpánská 15, 120 00, Praha 2, email: adr@coi.cz, web: adr.coi.cz

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

Využíváme pouze platby bankovním převodem a platby na dobírku ve formě, která nepodléhá EET.

Zasílání informací o slevových programech a akcích

Zákazník může ve svém uživatelském nastavení dát nebo zrušit souhlas se zasíláním občasných informací o aktuálních slevových programech, akcích a novinkách v sortimentu obchodu na jeho osobní e-mailovou adresu. Toto se týká výhradně obchodu myRings.eu. Tento souhlas není a nebude poskytnut žádné další straně.


DomůDomů

Košík  

(prázdný)